YOĞUN DİJİTAL KULLANIMDA KONFORLU VE SAĞLIKLI GÖRÜŞ İÇİN: SMARTZOOM

SmartZoom dijital cihazların gözlerdeki olumsuz etkilerini düşünmeden, modern yaşamın getirdiği dijitalleşmenin tadını çıkarmak için tasarlandı. İnsan gözünün doğal odak uzaklığı uzak mesafe iken; milenyum çağıyla birlikte görme gereksinimleri büyük değişimler geçirdi. SmartZoom tüm bu değişimleri kapsayan yenilikçi bir ürün. SmartZoom, rahat görüş ve odak uzaklıkları arasında sorunsuz geçişler sağlayarak, dijital çağın zorluklarında kullanıcıya destek oluyor.

Son derece ince ve hafif olan 360° iç asferik SmartZoom, geniş bir görüş alanı ve olağanüstü görüntü kalitesi sunuyor. SmartZoom özellikle ekranlara daha yakından ve gözleri kasmadan bakmaya olanak sağlıyor. Dahili yakınsallık desteği teknolojisi, ekstraoküler kaslardaki gerginliği azaltarak odak uzaklıkları arasından rahat geçişlere izin veriyor. Dört seviyede sunulan ‘yakınlaştırma gücü’ (Zoom Power) kişisel ihtiyaçlara göre en hassas şekilde ayarlanıyor. SmartZoom 0.5 – 0.75 – 1.0 – 1.25 indexlerinde yaşam tarzına göre ve dijital göz yorgunluğunu azaltma amacıyla tasarlanıyor.

SmartZoom Xceed ile kişiselleşen üst düzey görüş

SmartZoom standart parametrelere göre işlenirken SmartZoom Xceed ise kişisel parametrelere göre ayarlanan en üst düzey kişiselleştirme özelliğiyle olağanüstü konfor sağlıyor. Tüm gün boyunca kişisel gereksinimler kullanılan dijital cihaz yoğunluğuna göre ayarlanarak zahmetsiz keskin görüş deneyimi yaşatıyor

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Göz sağlığı hakkında merak ettiğiniz her şey için sorularınızı yöneltin.

GÖZ SAĞLIĞI İLE İLGİLİ
YAZILARI OKUYUN

Optik sektöründe dünyanın lider markası Seiko Optik Türkiye’nin sosyal medya sayfalarını ziyaret edin.

Göz sağlığı hakkında bilgi almak için kayıt olun

Güncel haberler ve bilgilendirmeler

Formunuz başarıyla gönderilmiştir.