BİREYSEL İHTİYAÇLARA GÖRE TASARLANMIŞ GÖZLÜK CAMLARIYLA TANIŞIN

Görüşte daima mükemmeli isteyen kullanıcılar için tasarlanan Seiko Optik camları, çağın ilerisinde teknolojisi ile her zaman bir adım öne çıkıyor.

Seiko Optik kusursuzluğu garantileyen ve üstün görüş teknolojisini ortaya koyan camların tasarımında farklı ihtiyaç ve beklentileri değerlendiriyor.

Yeni gözlük kullanmaya başlamış kullanıcılar için özel olarak üretilen tasarımlardan, meslek gruplarına özel uyarlanabilen camlara kadar, farklı parametrelerle çeşitlendirilen ürünler her zaman en iyi olma iddiasını taşıyor.

 

BİRDEN FAZLA GÖZLÜĞÜNÜZ MÜ VAR?

Günümüzde birden fazla gözlük takma zorunluluğu bulunan kişiler için özel olarak tasarlanan Seiko Optik progressive cam serisi; görüş alanında maksimum kaliteyi hedefleyerek en mükemmeli kullanıcılarla buluşturuyor. Bireyselleştirilmiş tasarımlardan oluşan progressive camlar, sahip oldukları mükemmel kesimleriyle tüm açılarda rahat ve konforlu bir görüş sunuyor.

“Kişiye özel tasarım” olarak tanımlanan Seiko Prime Xceed camlar, yüksek estetik ve performans beklentisi olanlar için ideal. Görüş performansında her çerçeve ile uyum sağlayan progressive tasarım olarak ise, Prime serisi kullanıcılar için ön plana çıkıyor.

“Geleceğin gözlük tasarımı” olarak tanımlanan bu ürünlerle beraber, genişletilmiş görüş alanlarıyla beraber Seiko Synergy Xtra ve Seiko Emblem Xtrawide adından söz ettiren tasarımlar arasında.

 

 

OFİSTE Mİ ÇALIŞIYORSUNUZ?

Seiko’nun günümüz çağında ofiste çalışan kişiler için tasarlanan ve çok yönlü özellikleri olan camları mevcut. Indoor serisi özellikle pc başında az da olsa vakit geçiren kişiler için ideal.

Uzun saatler bilgisayar ekranına bakmak zorunda kalan kişiler için Seiko’nun en yeni tasarımları arasında yer alan SmartZoom bir adım ön plana çıkıyor. Yakın ve orta/ileri mesafeler arasında geçişlere mükemmel uyum sağlayan SmartZoom kusursuz tasarımı ile göz yorgunluklarını ve odaklanma problemlerini ortadan kaldırıyor.

 

ARAÇ MI SÜRÜYORSUNUZ?

Seiko Optik, özellikle gece araç sürenler için tasarladığı Seiko Drive ürününü mükemmel görüş için optimize ediyor. Karanlık nedeniyle renkleri algılama kaybı yaşayan sürücülerin ihtiyaçlarına cevap veren Seiko Drive, tek odaklı ya da progressive olarak tasarlanabiliyor.

Seiko Drive’a eklenen Seiko RCC (Road Clear Coat) kaplama; karşıdan gelen araçlardan, ıslak yüzeylerden, diğer ışık kaynaklarından gelen ışık yansımalarını yansımaları azaltarak sürücülere net ve güvenli bir sürüş sağlıyor.

Seiko Optik’in her koşula ve yaşam tarzına özel tasarlanan çözümlerinden uygun olanı belirlemek ve detaylı bilgi almak için, siz de en yakın Seiko Optik bayisini ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Göz sağlığı hakkında merak ettiğiniz her şey için sorularınızı yöneltin.

GÖZ SAĞLIĞI İLE İLGİLİ
YAZILARI OKUYUN

Optik sektöründe dünyanın lider markası Seiko Optik Türkiye’nin sosyal medya sayfalarını ziyaret edin.

Göz sağlığı hakkında bilgi almak için kayıt olun

Güncel haberler ve bilgilendirmeler

Formunuz başarıyla gönderilmiştir.